Obavijest – članarine za ožujak

Poštovani roditelji i članovi,

molimo Vas da članarine za ožujak podmirite u cijelosti, a članarine za daljnje mjesece neće se naplaćivati do ponovnog početka rada Kluba. O svim novostima i promjenama biti ćete pravodobno obaviješteni na web i facebook stranici Kluba.

Čuvajte se i brinite o svom zdravlju i zdravlju drugih!

Sportski pozdrav,

PK Barok

Obavijest- održavanje treninga

Poštovani roditelji i plivači, u ponedjeljak 10.2.2020. otkazuje se trening 3. god. škole plivanja (grupe A i B) radi službenog vaterpolo treninga.

U utorak 11.2.2020., radi održavanja vaterpolo utakmice svjetske lige, otkazuju se svi treninzi OSIM za 3. godinu škole plivanja (grupe A i B) koje imaju trening po rasporedu, u 19h.

Hvala na razumijevanju!

Tečaj za suce plivanja

Poštovani,

prethodno najavljeni tečaj održat će se 15. i 16. veljače, u prostorijama bazena u Čakovcu, na katu, soba za sastanke.

15.2. – od 9:15 sati u dva djela: 3 sata u jutro i 3 sata popodne;

16.2. – u jutro – ispit

KOTIZACIJA – 100,00 kn
Molimo kandidate da istu uplate do 14.2. na IBAN kluba HR15 2340 0091 1105 0319 8

KLUPSKO POKAZNO NATJECANJE „13.Sveti Nikola“

održat će se u srijedu 4.12.’19. u 17.00 sati prema sljedećem rasporedu:

KATEGORIJA DISCIPLINA
Seniori / Juniori / ml.Juniori 100 m mješovito
Kadeti 100 m mješovito
ml. Kadeti 100 m mješovito
3. godina PŠ 50 m prsno
2. godina PŠ 50 m slobodno
Plivačko usavršavanje A,B 50 m slobodno
Plivačko usavršavanje C 50 m slobodno
1. godina PŠ A,B,C 25 m leđno

Pravo nastupa imaju svi članovi koji su podmirili članarine zaključno sa studenim.

Molimo roditelje i plivače da obavijeste trenere ukoliko ne mogu nastupiti.
Natjecanje je zamišljeno kao pokazni nastup bez mjerenja rezultata.
Molimo plivače da ponesu  klupska obilježja (kapice, majice).

Roditeljski sastanak

Poštovani roditelji,

obavještavamo Vas da će se roditeljski sastanci održati  u restoranu bazena, po sljedećem rasporedu:


Srijeda, 9.10.2019.

SEN/JUN, ML. JUN, ML.KADETI I KADETI – 17:00h

1A, 1B, 1C – 18:00h

2A, 2B – 19:00h


Petak, 11.10.2019.
3A i 3B – 19:00h

Ponedjeljak, 14.10.2019.
Pu A, Pu B, Pu C – 16:30h