KLUPSKO POKAZNO NATJECANJE „13.Sveti Nikola“

održat će se u srijedu 4.12.’19. u 17.00 sati prema sljedećem rasporedu:

KATEGORIJA DISCIPLINA
Seniori / Juniori / ml.Juniori 100 m mješovito
Kadeti 100 m mješovito
ml. Kadeti 100 m mješovito
3. godina PŠ 50 m prsno
2. godina PŠ 50 m slobodno
Plivačko usavršavanje A,B 50 m slobodno
Plivačko usavršavanje C 50 m slobodno
1. godina PŠ A,B,C 25 m leđno

Pravo nastupa imaju svi članovi koji su podmirili članarine zaključno sa studenim.

Molimo roditelje i plivače da obavijeste trenere ukoliko ne mogu nastupiti.
Natjecanje je zamišljeno kao pokazni nastup bez mjerenja rezultata.
Molimo plivače da ponesu  klupska obilježja (kapice, majice).

Uspješan vikend u Zagrebu!

Ovu subotu i nedjelju, naši najstariji natjecatelji nastupili su na međunarodnom Grand Prix mitingu „Mladost“, u Zagrebu.

Natjecali su se: Martina Štefinec, Elena Škrapec, Noa Stolnik, Patricija Lončarić, Tamara Flegar, Petra Gašparac, Anamaria Cmrečak, Nika Dobovičnik, Anamarija Zavrtnik, Hana Ivanković, Luka Štumberger, Luka Kokotec, Niko Balenta, Lovro Pintarić i Neven Lončarić.

Od 58 starteva ostvareno je 39 osobnih rekorda.

Continue reading

Mladi plivači Baroka uspješno startali u novoj natjecateljskoj sezoni

Ovu subotu, 19.10, plivačice i plivači PK Barok nastupili su na međunarodnom mitingu „Vidra“ u  Zagrebu i pokazali zavidnu formu već na početku nove natjecateljske sezone.
U jakoj konkurenciji od ukupno 380 natjecatelja iz Hrvatske i Bosne i Hercegovine, natjecalo se u 5 disciplina i 5 kategorija, a dokaz uspješnom nastupu je i 12 osvojenih medalja naših članova: doplivali su do 4 zlatne, 4 srebrne i 4 brončane medalje.

Najviše su se istaknuli: Anamarija Zavrtnik s osvojenim 1. mjestom na 100 m leptir, 2. mjestom na 100 m slobodno, te 3. mjestom na 100 m mješovito u B kategoriji; Leona Juriša s 1. mjestom na 100 m leđno u B kategoriji; Sara Marković s 1. mjestom na 100 m leptir, te 2. mjestom na 100 m mješovito u D kategoriji i Teodora Liber Kos  s osvojenim 1. mjestom na 100 m leptir i 3. mjestom na 100 m mješovito u E kategoriji.
Kod plivača najuspješniji su bili: Luka Štumberger s osvojenim 2. mjestom na 100 m mješovito i Luka Kokotec s 3. mjestom na 100 m leđno u B kategoriji, te Mihael Kolarek  s osvojenim 2. mjestom na 100 m leptir i 3. mjestom na 100 m mješovito u D kategoriji.

Zaveslaj do medalje bili su Nika Dobovičnik na 100 m mješovito, Niko Balenta na 100 m leptir i Hana Ivanković na 100 m leđno.

Predstavljali su nas još i: Lara Đuras, Filip Habek, Jana Marta Horvatić, Lovro Huđek, Fran Hutinski, Dora Jurak, Ivona Jurković, Filip Kukec, Franka Lenčić, Nina Malić, Maša Manojlović, Anja Mirilović, Dino Novoselec, Rina Rogina, Dorian Skupnjak, Roko Škrapec i Ivan Turkalj.

Galerija