Zadar – Otvoreno Regionalno Prvenstvo Hrvatske za osobe s invaliditetom

Karlo Rajković osvojio tri zlatna odličja

Grad Zadar 9.4.2016. je po prvi put bio domaćin Otvorenog regionalnog prvenstva Hrvatske za osobe s invaliditetom. Nastupilo je ukupno 70 plivača iz 13 klubova. Natjecanje se odvijalo u dva dijela, u 11 disciplina.

Karlo Rajković nastupio u 3 pojedinačne discipline, te u svim disciplinama osvojio zlato!
– 200 mješovito (2.46,86)
– 100 slobodno (1.03,87)
– 100 delfin (1.11,17)

ČESTITAMO!!

Zadar

Sljedeće natjecanje na kojem će nastupiti Karlo je međunarodni miting u Banja Luci.

„MITING SV. PATRIKA“

Zagreb, 19.-20.03.2016. (sub/ned)

• Pravo nastupa imaju dolje navedeni koji su podmirili članarinu za 2.mj
  • Pravo nastupa imaju dolje navedeni koju su obavili liječnički pregled
  • Molimo plivače da se izjasne najkasnije do petka 11.3.
  • Navedeni plivači idu na jedan dan (sub ili ned)
  • startnina po plivaču/ici iznosi 100,00

Popis djece

IZVJEŠĆE S PRVENSTVA HRVATSKE – SPLIT – 25-28.02.2016. BRAVO MARTINA!!!!

U Splitu je od četvrtka, 25. do nedjelje 28. veljače, održano Prvenstvo Hrvatske u plivanju za sve dobne skupine od kadeta do seniora. Preduvjet za nastup bile su isplivane norme, a nastupilo je rekordnih 505 natjecatelja iz 33 hrvatska kluba.

PK Barok predstavljalo je 10 natjecatelja: Martina Štefinec, Mirta Piskač, Elena Škrapec, Lea Ćelić, Petra Gašparac, Martin Kocijan, Luka Cvetko, Neven Lončarić, Jakov Igrec, te jedini senior Mario Vlahinja.

Plivači Baroka ostvarili su ukupno 4 plasmana u finalne utrke.

Continue reading

Nika i Erik osvajači medalja

Erik Hunjek i Nika Dobovicnik IMG_0110 IMG_20160313_075557

Na Mini Grand prix mitingu „Žabac“ koji se održao ovog vikenda u Zagrebu i na kojem je nastupilo  oko 250 natjecatelja iz 13 klubova naša plivačica Nika Dobovičnik osvojila je čak 3 medalje od kojih dvije zlatne i srebrenu, te ostvarila najvrjedniji zbroj dva rezultata. Erik Hunjek osvojio je broncu. Ukupno smo nastupili sa 10 članova.

Rekordan broj članova i osvojenih odličja

DSC04853 DSC04893 Zlatna ml kadetska stafeta

Čak 66 naših članova nastupilo je na Regionalnom prvenstvu koje se održalo u Sisku u subotu i nedjelju 06.02. i 07.02. U konkurenciji 13 klubova te 367 natjecatelja osvojili smo rekordna 102 odličja. Prvaci regije postali su: mlađi kadeti Nika Dobovičnik i Erik Hunjek, kadet Jakov Igrec, mlađi juniori Martina Štefinec i Luka Cvetko, te senior Mario Vlahinja. Ukupno je 19 plivača osvajalo medalje u pojedinačnim trkama. Zlatne su bile i ženske mlađekadetske štafete, kao i ženska seniorska štafeta. Poznata je i konačna brojka od 10 članova koji su uspjeli ostvariti norme za nastup na Prvenstvu Hrvatske koje će se održati u Splitu od 25. do 28.02.’16.