OBAVIJEST

U utorak 17.03. NEMA TRENINGA zbog vaterpolo utakmice Hrvatska-Francuska.

Umjesto treninga svi zainteresirani članovi mogu doći na recepciju bazena u 17.15h i biti će uvedeni na utakmicu. Obavezna je prethodna najava treneru.

42 odličja na Regionalnom

2015-02-28 08.40.15- svi Leona Juriša i Nika Dobovičnik 2 Erik Hunjek

Čak 37 naših članova nastupilo je na Regionalnom prvenstvu koje se održalo u Sisku u subotu i nedjelju 28.02. i 01.03. U konkurenciji 12 klubova te 350 natjecatelja osvojili smo ukupno 42 odličja. Pojedinačno su se rezultatima i osvojenim medaljama najviše istaknuli početnici Nika Dobovičnik i Erik Hunjek koji su trostruki prvaci regije, mlađi kadet Matej Čok koji je osvojio 4 medalje, te kadet Jakov Igrec koji je dva puta bio najbolji. Sada je poznata i konačna brojka od 10 članova koji su uspjeli ostvariti norme za nastup na Prvenstvu Hrvatske koje će se održati u Rijeci od 19. do 22.03.’15.

Continue reading

Troje naših nastupilo na Žapcu, Igrecu 4 medalje

2015-02-21 18.10.40 IGREC 2015-02-21 14.55.28 2015-02-21 18.11.35

U Zagrebu je u organizaciji PK Mladost u subotu i nedjelju 21.02. i 22.02. održan Mini Grand prix mitng „Žabac“. Bio je to  5. ovosezonski miting iz Grand prix serije, a nastupilo je 240 kadeta i mlađih kadeta iz 15 klubova. Naš klub predstavljalo je troje natjecatelja:  Jakov Igrec, Ivan Vitković i Matej Čok. Jakov je osvojio odličja u sve 4 discipline u kojima je nastupio.

Karlo Rajković nastupio na 2 natjecanja i proglašen sportašem Grada

2015-02-15 13.48.16 2015-02-15 13.57.47

U samo tjedan dana naš Karlo Rajković nastupio je na dva natjecanja, a u međuvremenu je proglašen najboljim sportašem s invaliditetom Grada Varaždina u 2014. godini.

Osim Karla, na svečanoj dodjeli priznanja za sportke uspjehe u 2014. nagrađeni su i naši članovi Jan Ožeg i Vanja Švogor kao sportski uzori svojih osnovnih škola. Martina Štefinec bila je među naominiranima u kategoriji “Najveća nada”.

Uspješna provjera na Ligi

2015-01-24 13.57.54 2015-01-24 15.17.17

U subotu 24.01. nastupili smo na 3. i 4. kolu Lige regije 4 koja se održala u Sisku. Na natjecanju je nastupilo ukupno 265 natjecatelja iz 11 klubova, a u programu je bilo ukupno 15 disciplina. Predstavljalo nas je 17 članova, 7 muških i 10 ženskih kojima je ovo natjecanje poslužilo kao prva provjera forme u 50-metarskom bazenu u 2015. godini. Continue reading

15 odličja u Radencima

Svi Vid Ilcic i Erik Hunjek 2015-01-17 10.33.37

Nastupili smo sa 25-ero članova u slovenskim Radencima na mitingu koji je okupio 248 natjecatelja iz 4 države. Osvojili smo ukupno 15 odličja od kojih 5 zlatnih, 4 srebrena i 6 brončanih. Najuspješniji predstavnici prema ostvarenim plasmanima bili su: Matej Čok, Vid Ilčić, Erik Hunjek i Leona Juriša.

Dobri rezultati u Zadru

2014-12-21 08.20.26 Ekipno 2014-12-20 09.21.10 2014-12-21 18.05.40

U Zadru je u subotu i nedjelju 20. i 21.12. održano Ekipno C prvenstvo Hrvatske u plivanju na kojem su nastupili i naši plivači i plivačice. U konkurenciji 10 ekipa plivači su zauzeli 4. mjesto, dok su se plivačice plasirale na 5. mjesto u konkurenciji 9 ekipa.  Za žensku ekipu nastupile su: Stela Grobotek, Maja Berkopić, Martina Štefinec, Lea Ćelić, Dora Mihinjač i Elena Škrapec. Muški dio ekipe sačinjavali su: Mario Vlahinja, Gregor Stadaas, Martin Kocijan i Neven Lončarić. Continue reading

5 odličja na “Sv.Nikoli”

U subotu 13.12. na našem smo bazenu bili domaćini 4. Međunarodnog plivačkog mitinga „Sv.Nikola“ na kojem je nastupilo 314 natjecatelja iz 25 klubova iz 3 države. Organizacijski je sve proteklo u najboljem redu, a naš klub na mitingu je predstavljalo 16 članova. Najuspješniji su bili Jakov Igrec i Ivan Vitković koji su osvojili ukupno 5 medalja. Igrec je osvojio 3 srebra, a Vitković srebro i broncu.

2014-12-13 08.10.25svi2014-12-13 16.25.42Vitković i Igrec.