Uspješan nastup u Zadru, Niki 4 medalje

Barok u Zadru Barok u Zadru2 Nika Dobovicnik2

Ukupno 12 naših članova  nastupilo je među 383 natjecatelja iz 23 kluba u subotu i nedjelju 21. i  22. 11. u Zadru na 7. međunarodnom plivačkom mitingu „ Sv. Krševan“. Prvo ime bila je mlađa kadetkinja Nika Dobovičnik koja je osvojila čak 4 odličja, od kojih dva zlata i dvije bronce. Zapažene rezultate i visoke plasmane ostvarili su i kadeti: Petra Gašparac i Matej Čok, te mlađi kadeti: Erik Hunjek, Niko Balenta i Luka Štumberger.

Continue reading

13 odličja u Celju!

svi CeljeMartina Stefinec Martina Stefinec i Luka Cvetko- zlatne medalje

Ukupno četrnaest  seniora, juniora i mlađih juniora našeg kluba nastupilo je u subotu 14.11.  na jubilarnom  30. međunarodnom mitingu u Celju s kojeg su se vratili sa 13 osvojenih odličja, od kojih su 4 zlatna, 5 srebrniha i 4 brončana. Također, troje članova ostvarilo je A norme za nastup na Prvenstvu Hrvatske, a troje je isplivalo B norme. Na natjecanju je sudjelovalo ukupno 286 plivača iz 24 kluba  iz Slovenije i Hrvatske. Plivale su se sve dionice u svim disciplinama. Čak devet naših plivača penjalo se na pobjedničko postolje, a Martina Štefinec tri puta bila je zlatna. Jednu zlatnu medalju osvojio je Luka Cvetko.

Continue reading

Dvije bronce Nike Dobovičnik

Nika Dobovicnik Stafeta 10x50k Svi Vidra

Naši plivači nastupili su u subotu 17.10. na mitingu Vidra u Zagrebu na kojem se okupilo 452 mlađih juniora, kadeta i mlađih kadeta iz 16 hrvatskih i bosanskih klubova. Na programu su bile utrke na 100m u tehnikama delfin, leđno, prsno, slobodno i mješovito. Predstavljalo nas je  27 članova. Ostvarili smo puno osobnih rekorda, a najuspješnija predstavnica bila je mlađa kadetkinja Nika Dobovičnik koja se dva puta penjala na pobjedničko postolje. Continue reading

14 osobnih rekorda za uspješan kraj sezone

20150718_110512svi 220150718_183827

U Zagrebu je od subote 18. do utorka 21.07. na otvorenom 50-metarskom bazenu ŠRC Mladost održano Prvenstvo Hrvatske u plivanju za sve dobne skupine na kojem je nastupilo 35 klubova, te ukupno 480 natjecatelja koji su tijekom sezone isplivali norme. Naš klub predstavljalo je 8 članova: senior Mario Vlahinja, mlađi juniori Martin Kocijan, Luka Cvetko, Lea Ćelić, Mirta Piskač, Elena Škrapec i Martina Štefinec, te kadet Jakov Igrec. Nastupili smo u ukupno 21 pojedinačnoj utrci, te otplivali 14 osobnih rekorda i ostvarili 6 plasmana u finala. Martina Štefinec zauzela je 4. mjesto u utrci 100 prsno plivajući u kategoriji sa godinu dana starijima. Imali smo i ženske mlađe juniorske štefete 4×100 slobodno i 4×100 mješovito. Sve u svemu jako smo zadovoljni, bilo je to prekrasnih 4 dana na Prvenstvu Hrvatske!

Continue reading