Rekordan broj članova i osvojenih odličja

DSC04853 DSC04893 Zlatna ml kadetska stafeta

Čak 66 naših članova nastupilo je na Regionalnom prvenstvu koje se održalo u Sisku u subotu i nedjelju 06.02. i 07.02. U konkurenciji 13 klubova te 367 natjecatelja osvojili smo rekordna 102 odličja. Prvaci regije postali su: mlađi kadeti Nika Dobovičnik i Erik Hunjek, kadet Jakov Igrec, mlađi juniori Martina Štefinec i Luka Cvetko, te senior Mario Vlahinja. Ukupno je 19 plivača osvajalo medalje u pojedinačnim trkama. Zlatne su bile i ženske mlađekadetske štafete, kao i ženska seniorska štafeta. Poznata je i konačna brojka od 10 članova koji su uspjeli ostvariti norme za nastup na Prvenstvu Hrvatske koje će se održati u Splitu od 25. do 28.02.’16.

Continue reading

Niki 3 medalje i najvrjedniji rezultat

Nika Dobovicnik Medo 2016 Nika Dobovicnik najvrjedniji rezultat Svi Medo 2016

Ukupno 18 kadeta i mlađih kadeta našeg kluba nastupilo je u subotu i nedjelju 23. i 24. 01. u Zagrebu na mitingu „Medo“. Bio je to 4. ovogodišnji miting iz Mini Grand Prix serije, a nastupilo je 326 natjecatelja iz 18 klubova. Najuspješnija naša predstavnica i jedina osvajačica medalja bila je mlađa kadetkinja Nika Dobovičnik koja je osvojila ukupno 3 odličja, od kojih dva zlata i jednu broncu, te je ostvarila najvrjedniji zbroj četiri rezultata.

Continue reading

Karlu 10 odličja na Prvenstvu Hrvatske

Rajkovic Split 2016 (1) Rajkovic Split 2016 (3) Rajkovic Split 2016 (4)

Junior Karlo Rajković nastupio je u subotu i nedjelju 23. i 24. 01. u Splitu na Otvorenom prvenstvu Hrvatske za osobe s invaliditetom na kojem je sudjelovalo ukupno 122 natjecatelja. Obzirom da je ovo bilo posljednje izlučno natjecanje prije određivanja kvota (broja plivača po pojedinoj zemlji) za nastup na Paraolimpijskim igarama,  uz 14 hrvatskih klubova nastupile su i reprezentacije: Kine, Farskih otoka, Velike Britanije, Mađarske, Izraela, Italije, Luxemburga, Crne gore, Portugala, Srbije, Slovenije, Španjolske i Turske. Osvojio je 10 odličja, od kojih 5 u seniorskoj i 5 u juniorskoj konkurenciji.

Continue reading

6 medalja na domaćem plivalištu

Barok svi Sv.Nikola 2015

Na varaždinskim gradskim bazenima, u organizaciji našeg kluba u subotu 12.12.’15 održan je jubilarni 5. Međunarodni miting plivački miting „Sv.Nikola“. Bio je to treći ovosezonski miting iz Mini GP serije, a nastupilo je 339 natjecatelja iz Hrvatske, BiH, Slovenije i Mađarske. Predstavljalo nas je 30 članova, a osvojili smo 6 medalja. Osvajači medalja su: Nika Dobovičnik, Petra Gašparac, Melani Kliček i Leona Juriša.

  Continue reading