5 odličja na “Sv.Nikoli”

U subotu 13.12. na našem smo bazenu bili domaćini 4. Međunarodnog plivačkog mitinga „Sv.Nikola“ na kojem je nastupilo 314 natjecatelja iz 25 klubova iz 3 države. Organizacijski je sve proteklo u najboljem redu, a naš klub na mitingu je predstavljalo 16 članova. Najuspješniji su bili Jakov Igrec i Ivan Vitković koji su osvojili ukupno 5 medalja. Igrec je osvojio 3 srebra, a Vitković srebro i broncu.

2014-12-13 08.10.25svi2014-12-13 16.25.42Vitković i Igrec.

Continue reading

18 odličja u Čakovcu!

2014-12-06 07.57.17 2014-12-06 14.35.25

U subotu 06.12. u Čakovcu je održan 16. Božićni miting na kojem je nastupilo 250 natjecatelja iz 15 klubova iz Hrvatske i Slovenije. Natjecanje je održano u 11 pojedinačnih i 1 štafetnoj disciplini u kategorijama mlađih juniora, kadeta, te mlađih kadeta. Naš klub predstavljalo je 32 natjecatelja, od kojih 16 u muškoj i 16 u ženskoj konkurenciji.  Osvojili smo ukupno 18 odličja od kojih 3 zlatna, 6 srebrnih i 9 brončanih. Continue reading

10 odličja u Celju!

Ukupno dvanaest seniora, juniora i mlađih juniora našeg kluba nastupilo je u subotu 15.11.  na 29. međunarodnom mitingu u Celju s kojeg su se vratili sa 10 osvojenih odličja, od kojih 2 zlata, 3 srebra i 5 bronci. Na natjecanju je sudjelovalo ukupno 261 plivač iz 22 kluba  iz Slovenije i Hrvatske. Plivale su se sve dionice u svim disciplinama.

2014-11-15 07.41.57svi2014-11-15 08.28.53rasplivavanje 22014-11-15 12.09.20 Martin Kocijan

Odlični rezultati i čak 16 odličja u Koprivnici

Na mitingu u Koprivnici nastupilo 29 članova mlađih uzrasnih kategorija našeg kluba. Osvojili smo ukupno 16 odličja od kojih 4 zlatna, 5 srebrnih i 7 brončanih. Najviše su se istaknuli: Martina Štefinec, Erik Hunjek i Nika Dobovičnik koji su ovojili po 3 odličja. Matej Čok i Mirta Vučetić osvojili su po dva, dok su po jedno odličje osvojili: Petra Gašparac, Luka Štumberger i Leona Juriša.

2014-11-08 10.33.49svi12014-11-08 10.35.492014-11-08 10.37.34svi3

Osobni rekordi na Vidri

2014-10-18 07.56.13

Naši plivači nastupili su u subotu 18.10. na mitingu Vidra u Zagrebu na kojem se okupilo 407 mlađih juniora, kadeta i mlađih kadeta iz 16 hrvatskih i bosanskih klubova. Na programu su bile utrke na 100m u tehnikama delfin, leđno, prsno, slobodno i mješovito. Svih 23-oje naših članova ostvarilo je osobne rekorde u svim utrkama u kojima su nastupili.